in

Astra Forum

Astra ca un mod de viata - comunitatea pasionatilor Opel Astra
Banner Counter

chei briceag

Last post 25-06-2010 19:40 by foianu. 7 replies.
Page 1 of 1 (8 items)
Sort Posts: Previous Next
  • 23-06-2010 20:28

chei briceag

salut,

am si eu nevoie de o informatie sau un sfat am un opel astra h din 2005 si am doar o singura cheie la masina si as vrea sa stiu unde pot sa mai fac o copie la cheie si as dori o cheie tip briceag daca se poate sau poate merge doar sa mut cipul din cheia mea pe o cheie de genul briceag daca a mai facut cineva schimbare de genul sau copie poate ma ajuta si pe mine cu o informatie cat a costat si daca stie cineva unde pot face o schimbare de genul eu sunt din jud. caras severin

multumesc anticipat.

astra h caravan 1.7 cdti 59 kw/80 ponei
    • Post Points: 50
  • 23-06-2010 20:54 In reply to

Re: chei briceag

Cauta pe ocazii.ro . Am avut o problema asemanatoare prin defectarea ambelor chei.De pe ocazii am cumparat un set de doua chei briceag cu telecomanda.Binenteles ca blancurile cheilor nu corespundeau.Am incercat la diferiti furnizori dar nu am gasit blanc pentru Opel decat cheie simpla. in cele din urma am gasit in Timisoara langa Tribunal un meserias care contra a 70 R on a schimbat cipul si cheia a montat-o in locul celei de la cheia briceag. Daca mai adaug si cei 180 Ron , schimbarea telecomenzii ,ajungi la o suma destul de mare . Sunt  pe ocazii.ro persoane car e aduc si chei originale .Depinde de ce varianta alegi.Pentru mai multe detalii poti sa ma contactazi la tel . 0720447959

• Post Points: 5
  • 24-06-2010 13:54 In reply to

Eu am facut la un centru de facut chei la Big Berceni la intrare in targul castanilor, daca esti din Bucuresti.

Filed under:
    • Post Points: 20
  • 24-06-2010 20:58 In reply to

poti sa imi spui si cat a costat si ce ti-au facut la cheie?

astra h caravan 1.7 cdti 59 kw/80 ponei
    • Post Points: 50
  • 25-06-2010 17:11 In reply to

Acum un an de zile ma costat 30 ron adica;suportul cheii si cheia care trebuie sa potriveasca la contact si usi fara sa agate .Am fost cu masina sa fiu sigur ca nu ma intorc pt o mica rectificare.
  • 25-06-2010 17:14 In reply to

Acum un an de zile ma costat 30 ron adica;suportul cheii si cheia care trebuie sa potriveasca la contact si usi fara sa agate .Am fost cu masina sa fiu sigur ca nu ma intorc pt o mica rectificare.
  • 25-06-2010 17:15 In reply to

Acum un an de zile ma costat 30 ron adica;suportul cheii si cheia care trebuie sa potriveasca la contact si usi fara sa agate .Am fost cu masina sa fiu sigur ca nu ma intorc pt o mica rectificare. asa arata cheia....
    Filed under:
  • 25-06-2010 19:40 In reply to

uite eu am gasit ceva la genul pe net. presupun ca te referi la tipul briceag cu 2 butoane

- http://orice-cheie.ro/component/virtuemart/?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=71&category_id=20 (cam scumpa aici carcasa)

sau:

- http://forum.computergames.ro/members/mihaitza83-albums-diverse.html

Page 1 of 1 (8 items)
© Copyright 2007-2011 AstraForum.ro Toate drepturile rezervate.